Boztaş, “Muhasebeciler çözüm ortağımızdır”

Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası'nı (MASMO) Başkanı Nezih Özgenç Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ı makamında ziyaret etti.  İlçe sorunlarının ele alındığı ziyarette kurumların çalışmaları ve işbirliği dile ele alındı.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş,  ziyarette yaptığı açıklamada muhasebecilerin MATSO’nun çözüm ortağı olduğunu belirterek üyelere daha iyi hizmet verebilmek için sık sık bir araya gelinmesi gerektiğini söyledi. Boztaş, “Üyelerimize yardımcı oluyorsunuz. Sizler, bizim çözüm ortağımızsınız. Aynı gemideyiz. Aynı yöne gidiyoruz. Üyelerimize işlerinde yardımcı oluyorsunuz. Onların sırdaşısınız. Sorunlara ve konulara hakimsiniz. Bizler de hem üyelerimize hem de sizlere yardımcı oluyoruz" dedi.  MATSO’nun üyelerine daha iyi hizmet edebilmek amacıyla çaba gösterdiğini aktaran Boztaş,  “Üyesi Mutlu Bir Oda Ekonomisi Güçlü Bir Manavgat” vizyonu doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi.

MASMO Başkanı Nezih Özgenç ise MATSO ile iyi bir kurumlar arası işbirlikleri içinde olduklarını belirterek iki kurumunda ortak hedefinin üyeleri olduğunu söyledi. Özgenç, “Sizlerin de bizlerin de öncellikli hedefi üyelerimiz. Ardından Manavgat'ımız. Her zaman ortak hareket etmeye ve ortak çalışmaya varız. Birlikten kuvvet doğar ve sorunlar daha kolay çözülür. Sorumluluk ve görev alanımızda sık sık yollarımız kesişiyor. Ortak düşünmek, ortak çözüm aramak tüm kurumların yararınadır, üyelerimizin ve Manavgat'ın yararınadır" dedi.