Enç mahalleleri ziyaret etti

 

AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Manavgat’ta bağlı bazı mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Manavgat’a bağlı Hacıali/Kurtlar, Cevizler, Seydiler ve Doğançam mahallelerini ziyaret etti. Milletvekili Enç'e Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, İlçe Yönetimi ve Büyükşehir Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş de eşlik etti.

Mahalle ziyaretinde vatandaşa seslenen Milletvekili Enç, “Ziyaret programlarımız çerçevesinde en uzak mahallemize de, en yüksek yaylamıza da gidiyoruz. Tek bir hane olsa da, tek kişi yaşasa da gidiyor, elini sıkıyor, eğer bir sorunu varsa çözmeye gayret ediyoruz. Milletvekili arkadaşlarımız ve teşkilatlarımızla birlikte inşallah Antalya’nın tüm mahallelerini ziyaret edip, halkımızla bir araya geleceğiz. Ne yapıyoruz gittiğimiz yerlerde önce genel bir değerlendirme yapıyoruz ardından da sizleri dinliyoruz. Dertlerinizi dinleyip isteklerininiz yerine getirilip getirilmediğini takip ediyoruz” dedi.

Bu yıl içerisinde 176 mahalle ziyaret ettiğini dile getiren Enç, “Seçimden seçime gelen bir milletvekili profilinden çok halkın içinde olan profil için çabalıyoruz’’ dedi.

Milletvekili Enç, “Bir ihtiyaç karşılanınca, yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor ve bu ziyaretlerdeki amacımız bunlara çözüm bulmaya çalışmak, vatandaşlarımıza daha fazla hizmet götürebilmektir, Bir yılı daha geride bırakmak üzere olduğumuz bu günlerde tüm ülkemizin, Antalyalılarımızın ve Manavgatlı hemşerilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Mahalle ziyaretlerinin ardından Ak Parti Manavgat İlçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Enç, İlçe teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak parti üyeleri ile bir araya geldi.