Kaymakam Günlü helallik istedi

İstanbul’un Bakırköy ilçesine atanan Kaymakam Nazmi Günlü, bir iki hafta içerisinde yeni görevine başlayacağını ifade ederek, Manavgat’ta katıldığı son bayramlaşma töreninde katılımcılardan helallik istedi.

Manavgat’ta görevli olarak katıldığı üçüncü Kurban Bayramı bayramlaşma töreni olduğunu hatırlatan Kaymakam Günlü, “Birçoğunuzla gitmeden görüşeceğiz, vedalaşacağız inşallah. Bir iki hafta kadar daha burada gözüküyoruz. Gidiş programımızı yerimize gelen ve yerine gittiğimiz arkadaşla beraber ayarlamaya çalışıyoruz. Ama olur ya denk gelemezsek, bir aksilik olur, içinizden görüşemeyeceğimiz olan olursa da bu vesileyle hem bayram kutluyoruz hem helallik istiyorum, hakkınızı helal ediniz” dedi.

Konuşmasının bir veda olarak değerlendirilmemesini isteyen Kaymakam Günlü, “Gittiğimiz yerde kapımız size açık. Bizde Manavgat’a mutlaka tekrar, hep hayırlı vesilelerle olsun, inşallah geleceğiz. Tekrar görüşeceğiz ama ben bu bayram vesilesiyle sizlerden helallik istiyorum. Hepinizin bizde hakkı vardır, hepinizin desteğini, yardımlarını, güvenini her zaman gördük, yanımızda htik, her şey için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.