MATSO’dan Kaymakam Yiğit’e ziyaret

 

Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit’e gerçekleştirdikleri ziyarette konuşan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, şehirlerin gelişmesinde kurumlar arası işbirliğinin önemine işaret ederek MATSO olarak buna çok önem verdiklerini söyledi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit’i ziyaret etti. Şehirlerin gelişmesinde kurumlar arası işbirliğinin önemine işaret eden MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Oda olarak buna çok önem verdiklerini ve bu yönde çalışmalar sergilediklerini söyledi.

Kaymakam Yiğit’e, Oda çalışmaları ve ilçe ekonomisi ile ilgili bilgi veren Boztaş,  Manavgat ekonomisinin turizm ağırlıklı olduğuna belirterek, ilçenin geleceği açısından ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesi gerektiğini ve kurum olarak bu konuda yaptıkları çalışmalara değindi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kaymakam Yiğit,  şehirlerin gelişmesinde sivil toplum kuruluşlarının önemine işaret ederek MATSO’nun ilçenin gelişmesinde önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı.  Ziyaret sonunda Başkan Boztaş, Kaymakam Yiğit’e çiçek takdim etti.