Şampiyon Özel Manavgat Temel Lisesi

 

Spor Genel Müdürlüğü faaliyet programında yer alan ve Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017-2018 Okul Sporları salon futbolu turnuvasında, Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 2-0 yenen Özel Manavgat Temel Lisesi şampiyon oldu.

2017-2018 Okul Sporları Futsal kategorisinde Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu’nda oynanan final maçında Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni, taraftarının gücünü de arkasına alarak 2-0 yenen Özel Manavgat Temel Lisesi şampiyon oldu.

Özel Manavgat Temel Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Adil Arıcı ve futbol takımı bütün maçlarını kazanarak şampiyon olmanın sevincini doyasıya yaşadılar.

Maç sonunda konuşan Adil Arıcı; “Öğrencilerimi mücadelelerinden, disiplinlerinden dolayı kutluyorum. Başta oynayan öğrencilerimizin, benim, okul kurucu ve idarecilerinin, okulumuz öğretmenlerinin, tribünden bizlere destek veren öğrencilerimizin… Kısacası emeği geçen herkesin inandığı bir şampiyonluk oldu. Turnuvaya katılan diğer takımlara da teşekkür eder, başarılar dilerim” dedi.

Maçtan sonra Manavgat Özel Temel Lisesi öğrencileri, öğretmenleri futbol takımını alkış ve tezahüratlarla karşılayarak büyük bir coşku ile Şampiyonluğu kutlarken, okul kurucu ve idarecileri ile futbol takımı hep beraber şampiyonluk yemeği yediler.