Künye   Giriş Sayfası yap    Nehir   Sık Kullanılanlara Ekle    Reklam

www.nehir.net
SON DAKİKA ANASAYFA GALERİ KÖŞE YAZILARI  İLETİŞİM

MANAVGAT´A 4 YENİ OKUL<br>
Başarı Birey Ödüllendirdi

Çağlayan Anadolu Lisesi Eğitim-Öğretime hazır
Haber 04.08.2009 11:57:23 da eklendi.

2009-2010 yılında Eğitim- öğretime başlayacak Çağlayan Anadolu Lisesi ile Manavgat lisesini bir birinden ayıracak isnitant duvarı Manavgat Belediyesi tarafından yapılırken 2009-2010 eğitim-öğretim yılında açılacak olan 28 derslikli Çağlayan Anadolu Lisesi binasının donanımı Milli Eğitim Bakanlığı donanımı eğitim daire başkanlığı tarafından tamamlanarak eğitim-öğretime hazır hale getirildi.
       


120 öğrenci ile 2009-2010 eğitim öğretim yılında Manavgat´ta eğitim-öğretime başlayacak olan Çağlayan Anadolu Lisesi Vekil Müdürü Hüseyin Bal; bina içinde ki tüm çalışmaların bittiğini, okulun donanımının da eğitim daire başkanlığı tarafından tamamlandığını söyledi. Bal, Manavgat Lisesinin bir bölümü Çağlayan Anadolu Lisesi olarak eğitim öğretime ayrıldığını, Manavgat lisesi ve Çağlayan Anadolu Lisesi okul binalarının bahçelerinin Manavgat Belediyesi tarafından istinat duvarıyla birbirinden ayrıldığını belirterek ”Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve okul tadilatı konusunda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Çağlayan Anadolu Lisesi Vekil Müdürü Hüseyin Bal konuyla açıklamada ”06.07.2009 tarihinde kurucu müdür olarak görevlendirildim. Manavgat Lisesi Stadyum tarafında bulunan 28 derslikli bina Manavgat Çağlayan Anadolu Lisesi olarak belirlendi. Kayıt tarihinin başlangıcı olan 27 Temmuz´a kadar okulun bina içi tadilatını bitirdim. Okulumuzu bu yıl 120 öğrenci kazanmıştır. Okulumuzun 2009-2010 eğitim öğretim yılına yapılan çalışmalarla rahatlıkla yetişecek. Okulumuzun tadilatında emeği geçen belediye başkanımız ve diğer hayırseverlere teşekkürlerimi bildiririm. Okulumuzun donanımı eğitim daire başkanlığı tarafından tamamlanmıştır. Çağlayan Anadolu Lisesi olarak 2009-2010 eğitim öğretim yılından itibaren Manavgatımızda bulunan üç Anadolu Lisesi arasında tatlı bir rekabetin olması ve bunda da Manavgatımızın kazançlı çıkması, öğrencilerimizin başarılarının artmasıdır” dedi.Haber 3609 kez okundu

Twitter'da Paylaş

Son 3 Yorum
yazan: Birol KUMAŞ
  yapmış olduğun ve yapacak olduğun çalışmalarla manavgata ve öğrencilerimize kazıracağınız yüksek bilgi ve tecrübe ile eğitim ve öğretim hayatımıza yapacağınız katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder görevinizde başarılar dilerim Hüseyin Hocam.

Tüm yorumlari oku Yorum Yaz


En çok okunan haberler
•Recep Barut’tan şampiyona destek
•Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu Manavgat’ı Yönetmeye Talip
•Başkan Barut Sorunları Dinliyor
•UĞUR TV DE TERCİH ROBOTU
•Evrenseki Beachpark Misafirlerini Bekliyor
•Recep Barut Köy Ziyaretlerine Başladı
•Barut ‘Regaip Kandili Ramazan’ın habercisidir’
•Virajı alamayınca kanala düştü
•Barut “Ramazan Bayramı İnsanlığı Barış, Kardeşlik Ve Huzur Getirsin”

Haberleri sitene ekle

 

 


Sayfa 0,09 Saniyede yüklendi.

copyright © www.nehir.net
Bu sitedeki haberlerin ve resimlerin kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır
Sayfa en iyi 1024 * 768 ekran çözünürlüğünde görüntülenebilir