Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 22:29 Bu haber 6579 kez okundu
 
ITM Intourmarket Fuarı'nda standlar açılmadı
Moskova'da yapılan ITM Intourmarket Fuarı'na stand sahiplerinin bile gelmemesi üzerine 17 Martta yapılması girerken 27. MITT Fuarı'nı düzenleyen Hyve şirketi son dakikada aldığı kararla fuarın iptal edildiğini duyurdu.
SPOR Haberi
ITM Intourmarket Fuarı'nda standlar açılmadı

Moskova'da peş peşe yapılan iki fuardan ITM Intourmerket geçen hafta yapılırken fuara kimsenin gelmemesi üzerine 17 martta yapılması gereken MITT Fuarı son dakika kararıyla iptal edildi.

Moskova MITT Fuarını düzenleyen Türkiye'deki İstanbul EMITT Fuarını da düzenleyen eski adıyla ITE yeni adıyla Hyve'den yapılan yazılı açıklamada şöyle deniyor:
Katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sıhhi güvenliğini sağlamak için mümkün olan tüm önlemleri aldık. Ancak, durum hızla gelişiyor ve bugün 14 Mart itibariyle kritik bir seviyeye ulaştı.
Sorumlu bir şirket olarak, yalnızca katılımcılarımızın ve ziyaretçilerin işini değil, aynı zamanda sağlıklarını da önemsiyoruz. Bu nedenle 17-19 Mart 2020 tarihleri arasında yapılması planlanan MITT Fuarı gerçekleşmeyecektir. ” açıklaması yapıldı.
HABER MERKEZİ

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: ITM, Intourmarket, Fuarı'nda, standlar, açılmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı