Haber Detayı
16 Eylül 2017 - Cumartesi 09:37 Bu haber 758 kez okundu
 
AGT’ ye ATSO’dan 3 ödül birden
Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) himayesinde düzenlenen geleneksel ödül töreninde 3 ödül birden aldı.
YAŞAM Haberi
AGT’ ye ATSO’dan 3 ödül birden

 

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) himayesinde düzenlenen geleneksel ödül töreninde 3 ödül birden aldı.

Türkiye'nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 2016 yılında 164. sırada yer alan AGT, İSO 500 listesindeki mevcut sırasıyla Antalya’da birincilik ödülünü, Döviz Kazandırıcı Hizmetler” kategorisinde İhracat Döviz Geliri dalında ise üçüncülük ödülünü alırken, bu sene ilk kez düzenlenen İnovasyonYarışması”ndada  pazarlamainovasyonu kategorisinde birinci oldu.

Ahşabı teknoloji ve tasarımla buluşturan AGT, daha önce aldığı ihracat ve İSO 500 ödüllerinin yanısıra, bu sene ilk kez düzenlenen pazarlama  inovasyon ödülünü de aldı. Bu amaçla geliştirdiği “Dijital Platform” kapsamında sanal showroom’dan ürün kartelasını mobil cihazlara taşıyan uygulamaya kadar birçok çalışmayı hayata geçirmeye hazırlanıyor. AGT’nin dijital dönüşüm kapsamında gerçekleştirmekte olduğu bu çalışmalar ödülü getirdi. “AGT Dijital Platform” adlı projesiyle Antalya’dan tüm dünyaya hizmet vererek sınırları ortadan kaldırmayı, ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve Antalya’nın markalaşma sürecine destek olmayı hedefliyor. 

AGT’nin Dijital Platform kapsamında oluşturduğu sanal showroom, müşterilere ürünü satın almadan önce kendi mekanlarında uygulanmış halini görüntülemeye ve ürünleri yakından tanımaya imkan sağlıyor. AGT mobil uygulaması ise ürün kartelasının rahatça görüntüleyebilmenin yanı sıra sipariş takibi, fiyatlandırma, montaj süreçlerini görüntüleme gibi birçok özelliğiyle müşterilerine kolaylık sağlamaya odaklanıyor. AGT, ilerleyen süreçlerde bayi ve usta eğitimlerini de bu platform üzerinden canlı yayınlarla gerçekleştirmeyi planlıyor.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: AGT’, ye, ATSO’dan, 3, ödül, birden,
Yorumlar
Haber Yazılımı