Haber Detayı
05 Nisan 2017 - Çarşamba 09:57 Bu haber 1104 kez okundu
 
Ak Partili Aydın Vatandaş'tan "Evet" Oyu İstiyor
Adalet ve Kalkınma Partisi Antalya Milletvekili İbrahim Aydın 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Referandum oylamasında öncesinde Manavgat'ta çalışmalarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Ak Partili Aydın Vatandaş'tan

Adalet ve Kalkınma Partisi  Antalya Milletvekili İbrahim Aydın 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Referandum oylamasında öncesinde Manavgat'ta çalışmalarını sürdürüyor. 

AKPARTİ Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, 16 Nisan’da yapılacak referandum için Antalya genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gazipaşa, Alanya ve Manavgat bölgesine ağırlık veren Aydın, vatandaştan ‘evet’ oyu istiyor.  Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, memleketi Manavgat’ta referandum çalışmalarına ağırlık verdi. Milletvekili Aydın, gerçekleştirdiği ziyaret ve toplantılarda vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatarak sorulara cevap veriyor. Gittiği her yerde vatandaşın sevgi seliyle karşılanan Ak Parti Milletvekili İbrahim Aydın, halk oylamasında vatandaşlardan güçlü Türkiye için ‘evet’ oyu vermelerini istiyor. Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın memleketi Manavgat'ta Ak parti İlçe Başkanı Hasan Öz ve İlçe yönetimi ile birlikte ilk olarak Sarılar Kermesini ziyaret etti. Aydın daha sonra Karabucak, Kızıldağ, Beydiğin, Çardak ve Sağırin'de referandum çalışması yaptı. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Ak, Partili, Aydın, Vatandaş'tan, "Evet", , Oyu, İstiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı