Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 09:48 Bu haber 1052 kez okundu
 
Ali Bey’li bayanlar bowlingde ter döktü
Ali Bey Club Manavgat ve Ali Bey Resort Sorgun tesislerinde her kademede çalışan bayanların katıldığı bowling turnuvası çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. Turnuvayı Top Vip takımı şampiyon olarak tamamladı.
YAŞAM Haberi
Ali Bey’li bayanlar bowlingde ter döktü

 

Ali Bey Club Manavgat ve Ali Bey Resort Sorgun tesislerinde her kademede çalışan bayanların katıldığı bowling turnuvası çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. Turnuvayı Top Vip takımı şampiyon olarak tamamladı.

 

Ali Bey Club Manavgat ve Ali Bey Resort Sorgun tesislerinde her kademede görev yapan 80 kadın çalışanın katıldığı 2017 Bayanlar Bowling Turnuvası’nda 5 saat boyunca 16 takım yarıştı.

İlk olarak grup atışlarının yapıldığı turnuvada; gruplarında en yüksek puanı alan Resort ekibinden Yıldızlar ve Top VIP ile Club ekibinden Siyah İnciler ile Fırtınalar takımları yarı final serisine katılmaya hak kazandılar.

Yarı Final serisinde yapılan atışlarda ise en yüksek puanı alan Resort ekipleri Yıldızlar ve Top VIP takımları şampiyonluk maçı oynamaya, Club ekipleri Siyah İnciler ile Fırtınalar takımları ise 3.lük ve 4. lük mücadelesi için yarıştılar.

TOP VİP TAKIMI, BOWLİNG’DE ŞAMPİYON OLDU

Fatoş Güngör, Ekatarina Özdemir, Narin Aşıran, Sabriye Taş ve Canan Çağlı’dan oluşan Top VIP takımı; Pakize Yılmaz, Hacer Tek, Nejla Yamaç, Pakize Sevik ve Hatice Karabay beşlisinden oluşan YILDIZLAR takımı karşısında oynadığı Final karşılaşmasında rakibine büyük üstünlük kurdu.

Top VIP takımı, “2017 Bayanlar Bowling Turnuvası” birincisi olarak Şampiyonluk Kupasını Ali Bey Resort Genel Müdürü Fatma Ayaz’ın elinden aldılar. 3.lük 4.lük mücadelesinden ise Sevda Afşar, Ayşe Kaplan, Siddika Çelik, Ayla Yamaç, Aynur Bellurkan’dan  oluşan Fırtınalar ekibi, Aysel Meydan, Derya Günal, Havva Erdur, Ruziye Arslan, Emine Tokma’nın yer aldığı Siyah İnciler takımını yenerek 3. lük kupasını almaya hak kazandı.

TOLUNAY; “2017 TURİZM SEZONU’NU MUTLU BİTİRDİK”

Turnuva Organizatörü ve Ali Bey Hotels&Resort İnsan Kaynakları Müdürü Ziya Metin Tolunay, tüm takımları ve ekipleri turnuvaya katılarak renk kattıkları için tebrik etti. İnsan Kaynakları ekibinden Uzman Melis Sarı’nın önerisiyle turnuvayı düzenlediklerini açıklayan Tolunay, şampiyon olan takımın oyuncularına şampiyonluk kupasının yanı sıra madalya ve 100’er liralık hediye çeki, ikinci ve üçüncü takımlara da kupa verildiğini ifade ederek; “Organizasyondaki amacımız; çalışanlarımızın tüm yılın yorgunluğunu atmalarını sağlayarak, sezonu mutlu bitirmelerini ve bir sonraki sezona motivasyonlarını yükselterek moral depolamaktı. Bu nedenle önceki günlerde erkek çalışanlarımız için de Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlemiştik. Manavgat ilçe merkezindeki bowling salonu bu özel gecede sadece bizi ağırlarken katılımcılarımız için ikramlarımız tesislerimiz tarafından karşılandı.”diyerek bu tür organizasyonların gelecek yıllarda da süreceğini kaydetti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Ali, Bey’li, bayanlar, bowlingde, ter, döktü,
Yorumlar
Haber Yazılımı