Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 20:42 Bu haber 7998 kez okundu
 
Antalya'da online gıda paneli düzenleniyor
Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü tarafından 25 Haziran 2020 Perşembe günü saat 14:00'te ZOOM programı üzerinden “Sürdürülebilir Tarım ve Gıda” konulu bir panel düzenleyecek.
EKONOMİ Haberi
Antalya'da online gıda paneli düzenleniyor

Bİ'DÜNYA GIDA: SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM VE GIDA başlıklı online panelin moderatörlüğü AKÇAM Müdürü Prof.Dr.Şule ORMAN tarafından gerçekleştirilecektir.  
Panelistlerden Antalya İl Tarım ve Orman Müdür V. Gökhan KARACA Tarım Merkezi Antalya’da Üretim ve Gıda Güvenliği konusunu işlerken , BM Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Türkiye Temsilci Yardımcısı Dr.Ayşegül SELIŞIK Gıdanı koru Sofrana Sahip Çık projesi üzerine konuşacak. Ünlü beslenme uzmanı ve aktivist Dilara KOÇAK ise Sürdürülebilir Beslenme ve Tarım konusuyla panelde yer alacak. 
Online Panel “Zoom” isimli telekonferans programı üzerinden yapılacak olup zoom uygulamasını yükleyen katılımcılar 25 Haziran 2020 Perşembe günü saat 13:45’ten itibaren meeting id olarak 813 4794 9248, password olarak 123456 şifresini girmesi ile bulundukları yerden akıllı telefon, tablet yada bilgisayarlarından panele katılabileceklerdir.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalya'da, online, gıda, paneli, düzenleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı