Haber Detayı
27 Şubat 2021 - Cumartesi 11:07 Bu haber 2939 kez okundu
 
Antalyaspor ile Büyükşehir arasında işbirliği
Fraport TAV Antalyasporumuz ile Antalya Büyükşehir Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.
SPOR Haberi
Antalyaspor ile Büyükşehir arasında işbirliği

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile Antalyaspor A.Ş, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanımız Mustafa Yılmaz, protokolün öncelikle Antalya ve Fraport TAV Antalyasporumuza hayırlı olması temennisinde bulundu.

BÖCEK: ANTALYASPORUMUZUN EMRİNDEYİZ
Başkan Muhittin Böcek, Başkan Mustafa Yılmaz ve yönetimine göreve gelmelerinden dolayı tebriklerini iletip başarılar dilerken, “Mustafa Bey zaten her zaman Antalyaspor'umuzun yanında yer alan bir isimdi. Belediyemiz ile çok sevdiğimiz kulübümüz arasında bir işbirliği protokolü imzalamak, kendisinin başkanlığı döneminde nasip oldu. Bu protokolün gerçekleşmesinde emek veren meclis üyelerime ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sayın valimiz de bu işbirliğini onaylamıştır. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek olarak, gerek Konyaaltı Belediyesi, gerekse Büyükşehir Belediyesi'ndeki görev sürem boyunca, 22 yıldır olduğu gibi bundan sonra da takımımızın emrinde olacağım” dedi.

YILMAZ: BÜYÜKŞEHİR'İN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ
Antalyaspor Yönetim Kurulu adına Başkan Böcek'e teşekkürlerini sunduğunu ifade eden Antalyaspor A.Ş, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanımız Mustafa Yılmaz ise, “Başta sayın valimiz olmak üzere, meclis üyelerine ve tüm çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ediyoruz. Pandemi döneminde kulüp yönetmek gerçekten zor. Antalya bir yandan baktığınızda dünyanın cennet şehri. Ancak diğer yandan baktığınızda başka şehirler gibi birlik beraberliği sağlamak maalesef pek mümkün olamıyor. İnşallah bu protokolle bize vermiş olduğunuz destek, diğer belediyelerimize, STK'lara ve tüm şehre örnek olur” diye konuştu.

HER ŞEY ANTALYA VE ANTALYASPOR İÇİN
Başkan Böcek ve Başkan Yılmaz daha sonra hazırlanan protokolü imzaladı. İmza sırasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncer de hazır bulundu. Protokol çerçevesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Fraport TAV Antalyaspor hem Antalyalıların hem de Fraport TAV Antalyasporumuzun yararına olacak projeleri hayata geçirecek ve Antalyasporumuz için kalıcı gelir kaynakları yaratılacak.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalyaspor, ile, Büyükşehir, arasında, işbirliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı