Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 21:13 Bu haber 1191 kez okundu
 
ASKF malzeme dağıtımı toplantısı yaptı
Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Antalya'nın doğu bölgesinde yer alan spor kulüplerine 3 Aralık Salı günü Aytemiz Alanyaspor tesislerinde toplantı ve malzeme dağıtımı yaptı.
SPOR Haberi
ASKF malzeme dağıtımı toplantısı yaptı

Toplantıya ASKF Başkanı Metin Bulut, Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı ve ASKF Başkan Yardımcısı Hasan Çavuşoğlu, İl Tertip Komitesi Başkanı İsmail Şener, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Alanya Şube Başkanı Yaşar İncepıçak, Altyapı ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Çetin, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Alanyaspor Altyapı Derneği Başkanı Turan Görgün, Altyapı Genel Koordinatörü ve TÜFAD Alanya Şubesi Genel Sekreteri Kamil Ulaş ile spor kulüplerinin temsilcileri katıldı.
Toplantıda konuşan İl Tertip Komitesi Başkanı İsmail Şener U11, U12, U13 ve U15 liglerine katılacak takımların temsilcileriyle görüşerek lig başlama tarihi ve fikstür çekimi konusunda karar aldıklarını belirterek tüm takımlara başarılar diledi.
Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı ve ASKF Başkan Yardımcısı Hasan Çavuşoğlu da, tüm katılımcılara teşekkür ederek kulüplere destek olmaya devam edeceklerini ifade ederek başarılar diledi.
Toplantının ardından Alanyaspor Futbol Okulu Sahasında kulüplere malzeme dağıtımı yapıldı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: ASKF, malzeme, dağıtımı, toplantısı, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı