Haber Detayı
25 Ocak 2021 - Pazartesi 11:51 Bu haber 1297 kez okundu
 
BAKA yönetimi toplandı
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleşti.
EKONOMİ Haberi
BAKA yönetimi toplandı

Çevrimiçi olarak gerçekleşen 2021 yılının ilk toplantısına; Burdur Valisi Ali Arslantaş, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar katıldı. Toplantıda Baka Genel Sekreteri Volkan Güler ve BAKA personeli de hazır bulundu. 

Toplantının başında bir konuşma yapan Vali Arslantaş, alınacak kararların ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diledi. 
Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesinin yanı sıra Ajansın Ocak ayı içinde yürüttüğü faaliyetler hakkında Yönetim Kurulu bilgilendirildi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde tamamlanan ve sonuç raporunun hazırlanmasına yönelik hazırlıkları devam eden Göller Yöresi Spor Turizmi Çalıştayı hakkında da istişarelerde bulunuldu. 
Toplantı, gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından sona erdi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: BAKA, yönetimi, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı