Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 23:18 Bu haber 1455 kez okundu
 
Bakan Kasapoğlu: Yeni yasa yakında meclis gündeminde
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, önceki gün başlayan Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı'nda yeni yasa tasarısı hakkında görüşlerini aktardı.
SPOR Haberi
Bakan Kasapoğlu: Yeni yasa yakında meclis gündeminde

Bakanlık olarak bütün imkanları spor kulüpleri için kullanmaya çalıştıklarının altını çizen Kasapoğlu, "Spor Kulüpleri ve Federasyonları Yasası'nın çok yakın bir zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gündemine alınacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak; bütün paydaşlarımızla, bilgi, birikim ve tecrübe paylaşımı noktasında Gazi Meclisin emrindeyiz." şeklinde konuştu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın da hazır bulunduğu çalıştayda söz alan Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya, triatlon sporu hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Triatlon sporunun büyüme potansiyelini vurgulayan Yalçınkaya, ayrıca spor federasyonlarının yapısı ve gelişimi ile ilgili görüşlerini de aktardı.
Türkiye'nin önde gelen spor kulüplerinin temsilcileri ile spor federasyonları başkanlarını bir araya getiren çalıştay beşinci günün sonunda, bugün son bulacak.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Bakan, Kasapoğlu:, Yeni, yasa, yakında, meclis, gündeminde,
Yorumlar
Haber Yazılımı