Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 08:41 Bu haber 1854 kez okundu
 
Başarı'da öğretmenlere barbekü partisi
2019-2020 eğitim öğretim yılın başlaması ile birlikte sosyal etkinliklere de başlayan Başarı Koleji, öğretmenler için okul bahçesinde barbekü partisi düzenledi.
EĞİTİM Haberi
Başarı'da öğretmenlere barbekü partisi

Başarı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek, Başkan Yardımcıları Erdoğan Yılmaz, ve Ali Osman Kara koordinatörlüğünde düzenlenen barbekü partisine katılan öğretmenler, güneşli güzel bir cumartesi gününde barbekü keyfi yapmanın yanı sıra birbirleriyle sohbet edip temiz havanın tadını çıkararak güzel bir gün geçirdiler.
Başarı Koleji Yönetimi koordinesinde düzenlenen etkinlikte Başarı Koleji kurucuları, idarecileri, öğretmen ve personeliyle tam kadro katıldı. Etkinliğe tam kadro katılan Başarı Koleji mensupları bir aile ortamı havasında güzel bir gün geçirdiler.
Okulun yemekhane ekibinin hazırlayıp sunduğu barbekü ziyafeti, etkinliğe katılanlardan tam not aldı. Temiz hava eşliğinde güzel bir gün geçiren Başarı Koleji ailesi kendilerine bu imkanı sunan Başarı Koleji yöneticilerine teşekkür ederek Başarı Koleji ailesinin bir mensubu olmaktan duydukları gururu ve mutluluğu bir kez daha dile getirdiler.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başarı'da, öğretmenlere, barbekü, partisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı