Haber Detayı
23 Eylül 2017 - Cumartesi 09:16 Bu haber 942 kez okundu
 
Başarı Koleji’nden yüzde 100 TEOG başarısı
Başarı Koleji 2017-TEOG yerleştirmelerinde büyük bir başarıya imza atarken 96 son sınıf öğrencisinin tamamı Fen ve Anadolu Liselerine yerleşti.
EĞİTİM Haberi
Başarı Koleji’nden yüzde 100 TEOG başarısı

 

Başarı Koleji 2017-TEOG yerleştirmelerinde büyük bir başarıya imza atarken 96 son sınıf öğrencisinin tamamı Fen ve Anadolu Liselerine yerleşti.

Başarı Koleji, kuruluşunun 12. yılında önemli bir başarıya imza attı. 96 mezun veren Başarı Koleji, TEOG-2017 yerleştirmelerinde tüm öğrencilerini Fen ve Anadolu Liselerine göndermeyi başardı.

Başarı Koleji bu yıl da Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından Galatasaray Lisesi, İstanbul Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, İsviçre – SwitzerlandLyceumAlpinumZuoz, Kayseri Fen Lisesi, Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi, Antalya Anadolu Lisesi gibi okullara öğrenci gönderdi.

96 öğrenci içerisinden Nur Uçar Galatasaray Lisesi, Mithat Şaffak İstanbul Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, İlayda Tunç İsviçre – SwitzerlandLyceumAlpinumZuoz, M. Kaan Arslan Kayseri Fen Lisesi, 12 öğrenci Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi, 2 öğrenci Antalya Anadolu Lisesi, 24 öğrenci Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi, 17 öğrenci Manavgat Anadolu Lisesi olmak üzere 37 öğrenciyi Fen liselerine, 55 öğrenciyi de Anadolu liselerine gönderdiklerini belirten Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, bu üstün başarıdan dolayı gurur duyduklarını belirtti.

12 yıldır Manavgat’a kazandırdığı rekorlarla adından söz ettiren Başarı Koleji’nin 2017 TEOG yerleştirmelerinde adına yakışır sonuçlar aldığına dikkat çeken Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, “Türkiye’de ve yurt dışında önemli okullara giden arkadaşlarımızın yanısıra 37 öğrencimiz Fen Liselerine, 55 öğrencimiz Anadolu Liselerine yerleşmeye hak kazandı. Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen Başarı Koleji Yönetimine, idarecilerimize, öğretmenlerimize, yemekhanesinden güvenliğine çalışanlarımıza, servis görevlilerine, öğrencilerimizin sınava hazırlandığı dershanelerimize ve en önemlisi de öğrencilerimizle birlikte sınava hazırlanan, aynı stresi hatta daha fazlasını yaşayan velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Türkiye’nin örnek okulu Başarı Koleji, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da başarılarıyla Manavgat’ımızın adını tüm Türkiye’ye duyuracaktır” dedi.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Başarı, Koleji’nden, yüzde, 100, TEOG, başarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı