Haber Detayı
15 Mayıs 2017 - Pazartesi 10:48 Bu haber 826 kez okundu
 
Başarı’lı miniklerden Yabancı Dil Drama Gecesi
2016 - 2017 eğitim ve öğretim yılının 2. döneminde yabancı diller derslerindeki (İngilizce, Almanca, Rusça) öğrendiklerini sergileyen anasınıfı öğrencileri, ailelerine keyif ve gurur dolu bir gece yaşattılar. Minik öğrenciler danslarıyla velileri coştururken, birbirinden güzel gösterileriyle kendilerine hayran bıraktılar.
EĞİTİM Haberi
Başarı’lı miniklerden Yabancı Dil Drama Gecesi

Başarı Koleji Anaokulu öğrencileri, birbirinden güzel dans, skeç gösterilerini ve müzik dersinde öğrendikleri şarkıları yabancı diller drama gecesinde izleyicilere sergilediler. Anasınıfı öğrencilerinin kendilerine duydukları özgüven, sahne duruşu ve yaptıkları birbirinden güzel gösterilerle konferans salonunu dolduran veli ve öğretmenlerinden tam not aldı.

Neşe ve coşkuları gözlerinden okunan minikler mutluluklarını aileleri ve öğretmenleriyle paylaştılar. Mayıs ayının ikinci pazarının anneler günü olması sebebi ile minik öğrencileri sahneye gelen annelerine erken anneler günü sürprizi yaptılar.

Öğrenci velileri gösterinin hazırlanmasında emeği geçen ilkokul müdürü Ali İbrahim Öz ve yabancı dil öğretmenleri Tanya Özen, Özlem Sağıroğlu, Hasan Uysal, Neşe Uysal, Jenny, Olga Şeker, Bilgisayar Öğretmeni Rafet Şahbaz, Ebru Çeker. Müzik Öğretmeni Gizem Gürkan Anasınıfı Öğretmenleri Nazife Şahin, Banu Zengin, Pelin Şevik ve Hüsna Akkoca, resim öğretmenleri Adil Yerli ve Emine Kahraman’a emeklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Velilerin yoğun katılımı ve ilgiyle izlediği Yabancı Diller Drama gösterisinde minik öğrencilerin büyük heyecanı gözlerden kaçmadı.

Anasınıfı öğrencilerinin başarılarının kendileri için tesadüf olmadığını, pırıl pırıl çocukların tesadüfe yer bırakmadıklarını söyleyen ilkokul müdürü Ali İbrahim Öz, “Okul öncesinde öğrenilen şeyler hayat boyu kalıcı öğrenmeler oluyor. Çocuklarımız buradan aldıkları eğitim - öğretimin yanı sıra kendilerine olan özgüvenleriyle neler başarabileceklerini gösterdiler. Böylesine güzel çocuklar yetiştirdiğiniz için sizleri ve bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Başarı’lı, miniklerden, Yabancı, Dil, Drama, Gecesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı