Haber Detayı
15 Eylül 2017 - Cuma 09:54 Bu haber 832 kez okundu
 
Belediyeden okullarda bakım çalışması
Manavgat Belediyesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı öncesinde, okullarda başlattığı bakım, onarım, tadilat ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
Belediyeden okullarda bakım çalışması

Manavgat Belediyesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı öncesinde, okullarda başlattığı bakım, onarım, tadilat ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Manavgat Belediyesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı öncesinde, kent genelinde okullarda bakım ve onarım çalışması başlattı. Yeni öğretim yılında öğrencilerin daha sağlıklı ve iyi şartlarda okullarda eğitim almaları amacıyla çalışan Manavgat Belediyesi, okullardan gelen bakım, onarım ve tadilat taleplerini imkanları ölçüsünde geri çevirmiyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, okullara banklar, çöp kovaları, ağaçlandırma, yeşil alan, duvar ve okul demirlerini boyama çalışması yaparken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise temizlik ve sulama işlemlerini gerçekleştiriyor.

SÖZEN; BAŞARILAR DİLEDİ

Okul yetkilileri ve öğrenci velileri, yeni eğitim yılı öncesinde okullarına yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Öğrencilerin temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmesi gerektiğini ifade eden Başkan Şükrü Sözen, görev ve sorumluluk alanlarında olmamasına rağmen ellerinden geldiği kadar imkanlar ölçüsünde okullara bakım ve onarım çalışması desteği verdiklerini söyledi. Başkan Sözen, “ Yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde öğrencilerimizin temiz ve sağlıklı ortamlarda eğitim görmesini istiyoruz. Okullarımızın ihtiyaçlarını gidermek bizleri de mutlu ediyor. Bu vesile ile yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilerimize, eğitimcilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, çocuklarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Belediyeden, okullarda, bakım, çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı