Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 18:22 Bu haber 50277 kez okundu
 
'Biz Bize Yeteriz Türkiyem'e yoğun ilgi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından "Millete Sesleniş" konuşmasında başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası yoğun ilgi görüyor.
GÜNDEM Haberi
'Biz Bize Yeteriz Türkiyem'e yoğun ilgi

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından "Millete Sesleniş" konuşmasında: "Devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için Milli Dayanışma Kampanyası başlatıyoruz. Amacımız alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan dar gelirli vatandaşlarımıza ilave destek sağlamaktır. Muhtarlıklarımızı da devreye alarak, kampanyada toplanan paraların en doğru şekilde yerine ulaşmasını temin edeceğiz. Meclis’teki tüm milletvekillerimizi, AK Parti başta olmak üzere tüm partilerimizin teşkilatlarını, tüm belediye başkanlarımızı, bürokratlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz." dedi.

İlk bağışı da kendisi yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 maaşını kampanyaya bağışladı.
"Biz bize yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan kampanyaya bağış için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, yardım hesapları açıldı. Kampanyaya kısa mesajla da bağış yapılabilecek. Bunun için cep telefonundan "KORONA" yazıp 8119'a kısa mesaj atmak yeterli.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: 'Biz, Bize, Yeteriz, Türkiyem'e, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı