Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 18:28 Bu haber 6292 kez okundu
 
Büyükşehir’den 1500 kişilik helva ikramı
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Antalya Şubesi, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk’ü Anma Haftası kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler için mevlit okuttu. Antalya Büyükşehir Belediyesi de bu anlamlı günde 1500 kişilik helva ikramında bulundu.
KÜLTÜR Haberi
Büyükşehir’den 1500 kişilik helva ikramı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Antalya Şubesi tarafından her yıl olduğu gibi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk’ü Anma Haftası kapsamında Atatürk ve tüm şehitlerin hatırasına Mevlid-i Şerif okutuldu. Mevlit sonrasında okunan duaların ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi Aşevi tarafından hazırlanan helva ikram edildi. Dernek önünde 1500 kişilik helva dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Sosyal Yardımlar Şube Müdürü Şerafettin Sayar’ın da katıldığı etkinlikte konuşan TEMAD Antalya Şube Başkanı Mustafa Değirmenci, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81. Yıldönümünde 
Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitleri ve gazileri saygıyla, minnetle, özlemle andıklarını söyledi.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir’den, 1500, kişilik, helva, ikramı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı