Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 09:13 Bu haber 5406 kez okundu
 
Büyükşehir’den 3 kişiye hasta yatağı
Antalya Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine hasta yatağı yardımlarıyla vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kumluca’da bir, Elmalı da ise bir kişi tam fonksiyonlu ve konforlu hasta yataklarına kavuştu.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir’den 3 kişiye hasta yatağı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, hasta yatağı yardımlarına devam ediyor. İlçe Hizmet Birimleri tarafından iletilen talepleri değerlendiren Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Elmalı’da Musa Cüce, Kumluca’da Hörü Özen ve Celal Turgut’un yüzünü güldürdü. 

YER YATAĞINDAN KURTULDU
Elmalı’nın Bozhüyük Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Musa Cüce’yi evinde ziyaret eden sosyal hizmet uzmanları bir süredir yaşlılığa bağlı olarak hastalıkla mücadele eden ve ayakları tutmayan Musa Dede’ye otomatik hasta yatağı yardımı yaptı. Musa Dede yer yatağından kurtularak, tam fonksiyonlu ve konforlu bir yatağa kavuştu.
 
MUSA DEDE’NİN YAKINLARINDAN TEŞEKKÜR
Hasta yatağına kavuştuğu için büyük mutluluk yaşayan Musa Cüce’nin yakınları, “Talebimizden sonra 2 gün gibi kısa süre içerisinde yatağımızı teslim eden Başkan Muhittin Böcek ve ekibine  gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyoruz” dedi.

KUMLUCA’DA 2 HASTAYA YATAK 
Kumluca Hizmet Birimi de hastalıkları nedeniyle yatağa bağlı yaşayan Adrasan Mahallesi’nde Celal Turgut ve Yenikışla Mahallesi’nde Hörü Özen’e hasta yataklarını teslim etti. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir’den, 3, kişiye, hasta, yatağı,
Yorumlar
Haber Yazılımı