Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 15:04 Bu haber 1064 kez okundu
 
Büyükşehir’den Ahmet amcaya konteyner ev
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’a bağlı Aksaz Mahallesi’nde yaşayan Ahmet Gümüş’e konteyner ev hediye etti. En ufak bir yağmurda bile damı akan evini su basan Ahmet Gümüş, yeni evinde rahat edecek.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir’den Ahmet amcaya konteyner ev

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’a bağlı Aksaz Mahallesi’nde yaşayan Ahmet Gümüş’e konteyner ev hediye etti.  En ufak bir yağmurda bile damı akan evini su basan Ahmet Gümüş, yeni evinde rahat edecek.

 

Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Aksaz Mahallesi’nde kışın yağmurlu havalarda evini su basan Ahmet Gümüş’e konteyner ev yardımında bulundu. Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, konteyneri Gümüş’e teslim etti. Büküş, “Manavgat’ta ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Ahmet Gümüş’ün durumundan haberdar olur olmaz en kısa sürede mağduriyetini giderdik. Yeni evinde güle güle oturmasını diliyorum” dedi.

BAŞKAN TÜREL, EN ZOR GÜNÜMÜZDE YARDIM ELİNİ UZATTI

Ahmet Gümüş, "En zor günümüzde bu yağmur çamurda bizlere yardımını esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e ne kadar teşekkür etsem az. Hatırlanmak çok güzel ve anlamlı Büyükşehir Belediyesi'nin bu faaliyetleri umarız herkese örnek olur. Bizleri unutmayıp yanımızda olan herkese teşekkür ederim" diye konuştu.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Büyükşehir’den, Ahmet, amcaya, konteyner, ev,
Yorumlar
Haber Yazılımı