Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 18:17 Bu haber 1347 kez okundu
 
Büyükşehir’den ata sporuna destek
Antalya Büyükşehir Belediyesi pandemi nedeniyle faaliyetlerine ara veren Serik Güreş Eğitim Merkezi’nde kapsamlı bir bakım onarım çalışması başlattı.
SPOR Haberi
Büyükşehir’den ata sporuna destek

Merkez, yapılacak olan bir dizi tadilat, tamirat, bakım ve onarım çalışması sonrasında yeni çehresiyle sporun ve sporcuların hizmetinde olacak. Başkan Muhittin Böcek’in büyük önem verdiği ata sporu yağlı güreş, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sağladığı güçlü altyapı, tesis ve fiziksel imkanlarla geleceğe ışık tutuyor. Bugüne kadar bünyesinde milli takımlara yükselen ve Kırkpınar’da birçok şampiyonluk kazanan güreşçi yetiştiren Antalya Büyükşehir Belediyesi, "Pehlivanlar Diyarı" Serik’te Güreş Eğitim 

Merkezi’nde bakım onarım çalışmalarına hızla devam ediyor. 

BAKIM-ONARIM ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı Serik Güreş Eğitim Merkezi, koronavirüsle mücadele kapsamında kapılarını şimdilik kapalı tutuyor. Pandemi döneminde durumu fırsata çeviren Büyükşehir Belediyesi tesiste yapılması gereken onarım ve bakım çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda alçı, sıva ve boyama işlemleri tamamlandı. Yağış sonrası oluşan çatlakların giderilmesi için izolasyon ve su yalıtımı çalışmalarına başlandı. Çalışmaların tamamlanması ve pandemi sürecinin sonlanmasıyla birlikte güreş eğitim merkezi sporun ve sporcuların hizmetinde olmaya devam edecek.
HABER MERKEZİ

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir’den, ata, sporuna, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı