Haber Detayı
29 Eylül 2017 - Cuma 10:39 Bu haber 820 kez okundu
 
Büyükşehir'den modern otobüs durakları
Antalya Büyükşehir Belediyesi toplu taşımada başlattığı ulaşım hizmetleri kapsamında Manavgat’ta modern durak yapmaya devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir'den modern otobüs durakları

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi toplu taşımada başlattığı ulaşım hizmetleri kapsamındaManavgat’ta modern durak yapmaya devam ediyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta sorumluluk alanı içinde bulunan cadde ve mahallelere 50 adet yeni modern otobüs durağı yapılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanlığı ekipleri tarafından ilçede belirlenen ve toplu taşıma araçlarının geçtiği güzergahlarda 50 adet otobüs durağının yapılmaya başlandığını belirten Büküş, özellikle bu duraklarımız öğrencilerimiz ve vatandaşlar için çok güzel oldu. Olumsuz havalarda servis bekleyen öğrencilerimiz ve işe gidecek vatandaşlarımız bu durakları rahat rahat kullanabilecekler. Durak yerleştirilen yolların önce alt yapısının tamamlandığını söyleyen Büküş yeni duraklarla vatandaşların önceki duraklara göre daha modern olduğunu, çalışmaların da en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Büyükşehir'den, modern, otobüs, durakları,
Yorumlar
Haber Yazılımı