Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 10:25 Bu haber 5700 kez okundu
 
Büyükşehir’den Varsak Yaylasına otobüs seferi
Antalya Büyükşehir Belediyesi bunaltıcı yaz aylarında ‘Yayla Zamanı’ sloganıyla seferler düzenleyecek. Saklıkent ve Feslikan yaylalarının ardından Varsak Yaylası için de seferler 4 Ağustos Salı günü başlıyor.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir’den Varsak Yaylasına otobüs seferi

Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıları yaylaya çıkarıyor. Yaz aylarında bunaltıcı ve nemli havadan bir nebze kurtulmak isteyen vatandaşlar Torosların zirvelerine yakın yayla mahallerine çıkıyor. Kendi ulaşım araçları olmayan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı tarafından hizmete sunulan otobüs hatlarıyla yayla keyfini yaşama imkânı buluyor. 
 
ULAŞIM BEDELİ 14 TL
Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı 4 Ağustos 2020 Salı günü VY24 VARSAK-YAYLA hattı ile hizmet vermeye başlayacak. Günde tek sefer olarak hizmet verecek otobüs hattı akşam saat 17.30’da Eski Varsak Belediyesi önünden kalkarak Varsak yayla merkezine ulaşacak. Sabah Varsak yayla merkezinden saat 05.45’de Antalya’ya dönüş seferi başlıyor. Ulaşım bedeli 14 lira olduğu Yayla Hattında binişler sadece ANTALYAKART ile yapılıyor. 
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir’den, Varsak, Yaylasına, otobüs, seferi,
Yorumlar
Haber Yazılımı