Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 11:37 Bu haber 7620 kez okundu
 
Büyükşehir e-spor çalışmalarına başladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyada ve ülkemizde yükselişte olan elektronik sporlara (e-spor) yönelik çalışma başlattı. e-spor oyuncularının profilini, isteklerini daha iyi anlayabilmek ve fikirlerini sürece dahil edebilmek için anket düzenleniyor.
SPOR Haberi
Büyükşehir e-spor çalışmalarına başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in seçim vaatleri arasında da yer alan e-spor projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülecek çalışmalar öncesinde e-spor oyuncularının profilini ve isteklerini daha iyi anlayabilmek ve #bizbirlikteyaparız anlayışıyla onların fikirlerini sürece dahil edebilmek için anket düzenleniyor.  

İSTEK VE İHTİYAÇLAR BELİRLENİYOR
www.abbsporhizmetleri.com adresinde yer alan ankette e-spor oyuncularının demografik özellikleri ve e-spor alanında Antalya’da ne gibi çalışmalar görmek istedikleri ile ilgili sorular yer alıyor. Anket ile e-spor alanında gençlerin bu alandaki istek ve ihtiyaçlarının ortaya çıkması sağlanarak, Antalya’da ne gibi etkinlikler düzenleneceği belirlenecek.

E-SPOR TAKIMI KURULACAK
Ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından süreç içerisinde e-spor takımı kurulması da planlanan çalışmalar arasında yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan anket sonucunda, ilk olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak ödüllü bir e-spor turnuvası düzenlenecek. 

ANKET ONLİNE OLARAK DOLDURULACAK 
“E-spor Oyuncusu musunuz?” başlığıyla düzenlenecek olan anket www.abbsporhizmetleri.com internet adresinde yer alan web form üzerinden düzenleniyor. Daha detaylı bilgi edinmek isteyenlerin 321 24 70 numaralı telefondan bilgi alabilecek. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Büyükşehir, e-spor, çalışmalarına, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı