Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 11:44 Bu haber 1479 kez okundu
 
Büyükşehir yolları bakıma aldı
AB Projesi kapsamında müteahhit tarafından yapılmakta olan altyapı çalışmaları nedeni ile bozulan cadde ve yolların bakımına hız verildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş; çalışmaların en kısa sürede tamamlanıp sezona yetiştirileceğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir yolları bakıma aldı

AB Projesi kapsamında müteahhit tarafından Manavgat genelinde içme suyu, kanalizasyon ve altyapı çalışma alanlarda kazı yapılan bölgeler asfalt imalatları yenileniyor. Antalya Büyükşehir ASAT ekipleri tarafından Novamall Alışveriş Merkezi arkasında bulunan yolda sıcak asfalt imalatı tamamlandı.

Büyükşehir Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş asfaltlama çalışması yapılan bölgeleri yerinde inceleyerek çalışmaların bir an önce bitirilmesini istedi. Koordinatör Büküş yaptığı açıklamada AB projesi kapsamında kanalizasyon çalışması yapılan bu bölgenin sıcak asfalt çalışmasının kısa sürede tamamlanacağını söyledi Büküş “Öncelikle vatandaşlarımızın yoğun kullandığı bölgelerde imalata öncelik verdiklerini bu çalışmaları en kısa sürede tamamlayıp sezona yetiştireceğiz ‘’dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Büyükşehir, yolları, bakıma, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı