Haber Detayı
19 Nisan 2017 - Çarşamba 10:48 Bu haber 604 kez okundu
 
Çetin; “MATSO bölgedeki en çalışkan Odalardan biridir”
MATSO’ya nezaket ziyaretinde bulunan ATSO Başkanı Davut Çetin, bölgede en iyi çalışan Odalardan birisinin MATSO olduğunu söyledi.
YAŞAM Haberi
Çetin; “MATSO bölgedeki en çalışkan Odalardan biridir”


MATSO’ya nezaket ziyaretinde bulunan ATSO Başkanı Davut Çetin, bölgede en iyi çalışan Odalardan birisinin MATSO olduğunu söyledi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer ve beraberindeki heyet ile Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)’yu ziyaret etti. Çetin ve beraberindeki heyet,  MATSO Başkanı Ahmet Boztaş ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kapıda karşılandı. Yönetim Kurulu toplantı salonunda ağırlanan ATSO heyeti ile iki Oda çalışmaları konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Başkan Davut Çetin ve ATSO heyetini misafir etmekten onur duyduklarını belirterek iki Oda arasında ilişkilerin daima çok iyi olduğunu söyledi. MATSO olarak yaptıkları çalışmalara değinen Boztaş,” 17 Meslek gurubu ile ayrı ayrı toplantılar yaparak 2017-2021 stratejik planımızı hazırlıyoruz. 4 yıllık stratejik planımızı üyelerimizin değerli katkıları ile belirliyoruz” dedi.
ATSO’nun tecrübelerinden faydalanıyoruz
ATSO’nun Türkiye’de kurulan ilk Odalardan birisi olduğunun altını çizen Başkan Boztaş, “ATSO kurumsallaşan köklü bir Odamızdır. Sayın Başkan Davut Çetin ise tecrübeli bir başkanımızdır. MATSO olarak kendilerinin tecrübe ve desteklerinden faydalanıyoruz. ATSO ve Antalya’da bulunan diğer Odalarımız ile Ankara’da ve TOBB’da birlikte hareket ediyoruz. TOBB Başkanımız Sayın RifatHisarcıklıoğlu’daAntalya ve bölgemizde bulunan Odalarımıza özel ilgi gösteriyor”diye konuştu. ATSO Başkanı Davut Çetin ise Oda olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler vererek yurt içi ve yurt dışına yönelik yaptıkları fuar çalışmalarına değindi. Çetin, MATSO’nun bölgenin en iyi çalışan Odalardan birisi olduğunu vurgulayan Çetin, Başkan Ahmet Boztaş ve yönetimini tebrik etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Çetin;, “MATSO, bölgedeki, en, çalışkan, Odalardan, biridir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı