Haber Detayı
20 Eylül 2017 - Çarşamba 09:47 Bu haber 929 kez okundu
 
Çınar: “Okul servis araçlarımız hizmete hazır”
2017-2018 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Manavgat Servisçiler Odası Başkanı Mahir Çınar bir mesaj yayınlayarak, yeni eğitim öğretim yılına hazır olduklarını söyledi.
YAŞAM Haberi
Çınar: “Okul servis araçlarımız hizmete hazır”

 

2017-2018 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Manavgat Servisçiler Odası Başkanı Mahir Çınar bir mesaj yayınlayarak, yeni eğitim öğretim yılına hazır olduklarını söyledi.

Yeni eğitim öğretim yılının açılması nedeniyle her türlü hazırlıklarını tamamladıklarını, son olarak da Manavgat Trafik Denetleme Şube Amirliği tarafından düzenlenen eğitim seminerine üye arkadaşları ile birlikte katıldıklarını hatırlatan Manavgat Servisçiler Odası Başkanı Mahir Çınar, “Yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Manavgat Servisçiler Odası üyelerimiz her sezon olduğu gibi bu sezon da kendinden emin bir şekilde yola çıkmaya hazırlandı” diye konuştu.

Çınar konuşmasını şöyle sürdürdü: “2017 - 2018 eğitim öğretim yılında Manavgat merkez ve mahallelerinde çalışacak olan okul servislerimizin okul öncesi hazırlıkları tamamladı. Her sene olduğu gibi bu yıl da okul servis araçlarımızın fiziki ve teknik altyapı durumları tüm teferruatıyla gözden geçirilmiştir.

İşimizin ehemmiyetine binaen 15.09.2017 tarihinde Oda üyelerimize Emniyet Müdürlüğümüz tarafından eğitim semineri tertip edildi. Eğitim sezonunda yaşanması muhtemel sorun ve sıkıntılar masaya yatırıldı, şoförlerimizle sektöre ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Emniyet teşkilatıyla işbirliği içinde çalışılması gerekliliğinin altı çizildi. Sektörün geleceğini şekillendirecek olan şoförlerimizden daha fazla dikkat ve özveri beklentilerimiz dile getirildi.

Kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet ağı için, Öğrenci servisçisi üyelerimizin gerek öğrencilerimizle, gerek öğretmenlerimiz ve gerekse velilerimizle kuracağı iletişimlerde göstermeleri gerekli olan hassasiyetler konusunda istişare ve değerlendirmelerde bulunulmuştur. Çocuklarımıza öğrenci psikolojisine uygun davranılması konusunda ikazlar yapılmıştır.

Velilerimizden ricamız öğrencilerimizin servis saatlerine riayet etmeleri konusunda hassas davranmalarıdır. 

İşini ciddiye alan servisçi kardeşlerim sayesinde 2016-2017 eğitim öğretim yılında bu hassasiyetlerimizin semeresini fazlasıyla aldık. Trafik kural ve kaidelerine riayet eden üyelerimiz geçen sezon bir tek öğrencimizin burnunu kanatmadan sezonu kapatmıştır.

2017-2018 eğitim öğretim yılında eğitime emek verecek, eğitim öğretime katkı sağlayacak, ders başı yapacak öğretmenlerimiz, çocuklarımız ile ailelerine ve tüm servisçi camiasına yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını dilerim”

 

Kaynak: (BG) - Büşra Güler Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Çınar:, “Okul, servis, araçlarımız, hizmete, hazır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı