Haber Detayı
28 Ekim 2021 - Perşembe 19:04 Bu haber 2404 kez okundu
 
CW Enerji, bayilerini Antalya'da ağırlayacak
Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, Türkiye genelinde hizmet veren bayilerini 12-14 Kasım tarihleri arasında Antalya'da ağırlayacak.
EKONOMİ Haberi
CW Enerji, bayilerini Antalya'da ağırlayacak

Pandemi döneminin gerektirdiği önlemlerin alınacağı 'CW Enerji Geleneksel Bayi Toplantısı' iki gün sürecek. Toplantının ilk gününde bayiler, Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan fabrikayı ziyaret edecek. Bu sayede bayiler, fabrikada üretim sürecini yakından izleme imkanı bulup, firmanın yenilikçi ürünlerinin yapım aşaması hakkında da detaylı bilgi sahibi olacak.

 

Hammadde girişinden, panellerin sevkine kadar geçen tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilecek olan bayiler, toplantının ikinci gününde 5 yıldızlı bir otelde bir araya gelecek. Burada CW Enerji Akademi bünyesinde bulunan uzman ekip tarafından, bayilere güneş paneli üretimi süreçleri ve sektör hakkında genel bilgilerin yanı sıra AR-GE süreçleri gibi çeşitli konularda eğitimler verilecek ve 2021 yılı değerlendirilmesi ile 2022 yılı hedefleri de ele alınacak.

 

'HEP BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ’
'CW Enerji Geleneksel Bayi Toplantısı' hakkında bilgi veren CW Enerji CEO'su Tarık Sarvan, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük güneş paneli üretim firması olduklarını ve bunda bayilerinin büyük payı olduğunu söyledi. Bayi toplantısını geleneksel hale getirdiklerini ifade eden Sarvan, "İki gün boyunca bayilerimiz ile keyifli vakit geçireceğiz. Hep birlikte yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza attık. Biz büyük bir aileyiz ve hep birlikte büyümeye devam ediyoruz" dedi. Yerli ve milli imkanlar ile yeni projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini dile getiren Sarvan, bayileri ile birlikte çok daha büyük başarılara imza atmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: CW, Enerji,, bayilerini, Antalya'da, ağırlayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı