Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 07:57 Bu haber 3413 kez okundu
 
Enhoş ve ekibi fakülteyi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş ve yönetim kurulu üyeleri MATSO Manavgat Turizm Fakültesini ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Enhoş ve ekibi fakülteyi ziyaret etti

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MATSO Manavgat Turizm Fakültesini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe  Başkanı Nooman Enhoş, Turizm Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Hakan Sert'in konuğu oldu.

Manavgat'ın yüksek öğretimdeki yerinin ve potansiyelinin konuşulduğu ziyaret sonrası Dekan SERT; "Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe  Başkanı Nooman Enhoş ve ekibine fakültemize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ziyaretlerinde sayın Enhoş ve ekibine, Manavgat'ta yükseköğretim yapılanması ve YÖK tarafından açılması için onay  bekleyen yeni fakültemiz 'Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi' hakkında bilgiler verdik" dedi.


Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş da; "Akdeniz Üniversitesi Manavgat MATSO Turizm Fakültesi Dekanı Sayın Hakan SERT’i ve Fakülte Sekreteri Sayın Hasan KANLI’yı teşkilatımız ile birlikte makamlarında ziyaret ettik. Mevcut fakültelerimiz ve meslek yüksekokullarımız ile ilgili geleceğe yönelik istişarelerde bulunduk. Yapımı devam eden Mühendislik Fakültesi için her zaman elimizden gelenin fazlası için elimizi taşın altına koyacağımızı belirttik. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz" dedi.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Enhoş, ve, ekibi, fakülteyi, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı