Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 22:21 Bu haber 1062 kez okundu
 
Futsal’da gururumuz oldular
Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Futsal müsabakalarında Yıldız Kızlar kategorisinde Manavgat birincisi olan Milli Egemenlik Ortaokulu futsal takımı, Antalya’da elde ettiği il üçüncülüğünün ardından gittiği Gaziantep’te bölge birincisi olarak gururumuz oldular.
SPOR Haberi
Futsal’da gururumuz oldular

Yıldız Kızlar kategorisinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Futsal müsabakalarında Manavgat birincisi olarak, Manavgat’ı Antalya il şampiyonasında temsil ederek üçüncü olan Manavgat Milli Egemenlik Ortaokulu futsal takımı, Gaziantep’te katıldığı bölge şampiyonasında birinci oldu. elde ettiği birincilik ile Bilecik’te düzenlenecek olan Futsal Yarı Final Müsabakalarına katılma hakkı elde eden Milli Egemenlik Ortaokulu futsal takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Manavgat İlçe Müdürü Süleyman Karakaya’yı makamında ziyaret ederek sevinçlerine ortak etti.

Genç kızları gösterdikleri başarıdan dolayı kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor Manavgat İlçe Müdürü Süleyman Karakaya, gençlere başarılarını bir adım daha yukarıya çıkarmak için her zaman disiplinli çalışmalarını salık verdi. Karakaya, “Gençlerimizi, ailelerini ve öğretmenleri Burak Koç'u yürekten kutluyoruz” diyerek, Milli Egemenlik Ortaokulu futsal takımına futsal topu hediye etti.

Kaynak: (ÖK) - Ömer Karça Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Futsal’da, gururumuz, oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı