Haber Detayı
29 Eylül 2020 - Salı 10:10 Bu haber 1821 kez okundu
 
Gasp ve kasten yaralama şüphelileri yakalandı
Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptıkları operasyonda biri yabancı uyruklu iki şüpheli gasp ve kasten yaralama suçundan yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
Gasp ve kasten yaralama şüphelileri yakalandı

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 25 Eylül günü Gürsu Mahallesi Akdeniz Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir otelde meydana gelen “Yağma (Gasp)” ve “Kasten Yaralama” olayı ile ilgili olarak yaptıkları çalışmalarda biri yabancı uyruklu iki şüpheli gasp ve kasten yaralama suçundan yakalandı.

Yabancı uyruklu J.E.D. ile M.A.S. ile O.Y. isimli şahısların 3 gün önce otelde tanıştıkları, 25 Eylül günü J.E.D. isimli şahıs kaldığı odada, M.A.S. isimli şahsın başına yumruk vurmak suretiyle yaralayıp bilincini kaybetmesine sebep olduğu ve kolunda bulunan 267.000 TL. değerindeki saatini aldığı belirlendi.
Çalışmaların devamında, J.E.D. ile O.Y.’nin odalarında yapılan aramada, müştekiye ait yağma edilen saat bulunamaması üzerine, şüphelilerin müştekiden yağma ettikleri saati yutmuş olabilecekleri değerlendirilerek Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şüpheliler J.E.D. ve O.Y.’nin iç beden muayenesi için hastaneye gidileceği şüphelilere söylendi.

Bunun üzerine J.E.D. isimli şahıs saati makatına soktuğunu ve çıkarıp teslim edeceğini söyledikten sonra şüphelinin makatından çıkarttığı saat ekipler tarafından muhafaza altına alındı.
Şüpheliler J.E.D. ve O.Y. Cumhuriyet Başsavcılığınca haklarında yapılan işlemlerin ardından sevk edildikleri Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandılar.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Gasp, ve, kasten, yaralama, şüphelileri, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı