Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 23:54 Bu haber 3600 kez okundu
 
Geleceğin başpehlivanları ilk antrenmanı yaptı
12 Nisan Pazar günü Ilıca Stadyumu’nda yapılacak olan Geleneksel 9. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde güreş tutacak olan Manavgat Belediyesi’nin 80 minik güreşçisi, Yukarı Pazarcı Irmak Kenarı’nda ki yeşil alanda aslına uygun bir şekilde yeşil alanda ilk antenmanını gerçekleştirdi.
SPOR Haberi
Geleceğin başpehlivanları ilk antrenmanı yaptı

Alt yapı güreş takımının antenmanını çok sayıda vatandaşta birlikte izledi. Antalya İl Seçme Müsabakaları’nda aldığı kupa ve madalyalarla turnuvaya damga vuran Manavgat Belediyesi güreşçileri, Akdeniz’in Kırkpınar’ı olan Manavgat Güreşleri’nde Minik , Minik 2, Minik 3, Teşvik, Tozkoparan, Deste, Küçük Orta, Küçük, Büyük Orta kategorilerinde kol bağlayacak. 9. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Manavgat Belediyesi Güreşcileri’nin büyük başarılara

imza atacağını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, her kategoride başarıya ulaşacaklarını dile getirdi. Başkan Şükrü Sözen, “ Manavgat halkımız ata sporumuz olan güreşi çok seviyor. Bizde gelecek kuşaklara ata sporumuzu aktarmak amacıyla Manavgat Belediye’miz bünyesinde alt yapı kurarak gençlerimizi güreş sporuyla bir araya getirdik. 12 Nisan Pazar günü Ilıca Stadyu’munda düzenleyeceğimiz güreşlerimizde çocuklarımızdan büyük başarılar bekliyorum. Şimdiden bütün güreşseverlerimizi Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne davet ediyorum” dedi. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Geleceğin, başpehlivanları, ilk, antrenmanı, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı