Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 19:24 Bu haber 8471 kez okundu
 
Gençlik Merkezi’nden çevre temizliği
Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Manavgat Gençlik Merkezi Genç Gönüllüleri, farkındalık oluşturmak amacıyla Sorgun Ormanı’nda çevre temizliği yaptı.
KÜLTÜR Haberi
Gençlik Merkezi’nden çevre temizliği

Manavgat Gençlik Merkezi’nde farklı spor dallarında eğitim alan öğrenciler, farkındalık oluşturmak amacıyla Sorgun Ormanı’nda çevre temizliği etkinliği düzenledi.

Öğrencilere doğa ve tarih sevgisini aşılamak ve bilgilerini artırmak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya, “Manavgat Gençlik Merkezi olarak önceliğimiz gençlerimiz ve çocuklarımızın iyi bir eğitim almalarını ve çeşitli sportif faaliyetlerde başarılı olmalarını sağlamak. Ancak bu sadece oturduğunuz yerden yapılabilecek bir durum değildir. Bu nedenle kurum olarak çeşitli faaliyetler yürütüyoruz. Gençler ve çocuklarımızda çevre bilincini geliştirmek amacıyla düzenlediğimiz çevre temizliği de bu aktivitelerden biri. Doğa ile dost çevreleri ile barışık, hayvanları seven ve koruyan bir anlayışa sahip olarak yetişen gençlerimizin hayatın her noktasında başarılı olacaklarına inancımız tam” diye konuştu.

Karakaya, Manavgat’ta Sorgun Ormanı’nda düzenlenen çevre etkinliğinin Antalya genelinde tüm Gençlik Merkezleri tarafından belirlenen mekanlarda eş zamanlı olarak gerçekleştirildiğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Merkezi’nden, çevre, temizliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı