Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 14:35 Bu haber 5376 kez okundu
 
Gündoğmuş Karaisa’da su sevinci
Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, Gündoğmuş’un Karaisa Mahallesi Baç Mevkiini suya kavuşturdu. Daha önce içme suyu şebekesi bulunmayan bölge sakinleri suya kavuşmanın sevincini yaşıyor.
YAŞAM Haberi
Gündoğmuş Karaisa’da su sevinci

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü ASAT Gündoğmuş Karaisa Mahallesi Baç Mevkii’nde vatandaşların içme suyu sıkıntısını giderdi. Vatandaşların Ramazan Bayramı’nda evlerinde musluklarından su akacağını müjdeleyen ASAT Genel Müdürlüğü aralıksız sürdürülen yoğun bir çalışma temposu sonucunda bölgeye şebeke hattını ulaştırdı. 2500 metre uzunluğundaki içme suyu hattından bayramda musluklardan su aktı.
 
EKİPLER YOĞUN MESAİ YAPTI
Gündoğmuş ASAT Şube Müdürlüğü yetkilileri yoğun bir çalışma temposu ile bölge sakinlerini içme suyuna kavuşturduklarını belirterek, “Ramazan boyunca süren çalışma süresince zaman zaman ekibimiz evlerine gitmeden iftar ve sahuru sahada yaptı. Bayramdan önce söz verdiğimiz gibi vatandaşlarımızı suyla buluşturduğumuz için gururluyuz. Bütün yorgunluğumuzu unuttuk” dedi. 
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Gündoğmuş, Karaisa’da, su, sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı