Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 21:28 Bu haber 4885 kez okundu
 
Haluk Çetin ve Nilüfer Açıkalın Manavgatlılarla buluştu
Manavgat Belediyesi’nin “ Haluk Çetin İle Manavgat Buluşmaları” kapsamında düzenlediği sanat ve şiir buluşmaları devam ediyor.
SANAT Haberi
Haluk Çetin ve Nilüfer Açıkalın Manavgatlılarla buluştu

Manavgat Buluşmaları kapsamında son olarak ünlü oyuncu-yazar Nilüfer Açıkalın Manavgatlı sanatseverlerle bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada, oyuncu-yazar Nilüfer Açıkalın, rol aldığı dizi ve filmlerdeki anılarını ve sanatsal yönlerinden bahsederken, oyunculuktan yazarlığa geçiş yaptığı dönemler hakkında dinleyiciyle sohbet etti. Haluk Çetin’in gitarıyla ve şarkılarıyla devam eden gecede, Nilüfer Açıkalın, okuduğu şiirler ile dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Dinleti sonunda Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına plaket takdim ederek konuşma yapan Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan ise, kültür ve sanat
buluşmalarının tüm hızıyla devam edeceğini dile getirdi. Plaket takdiminin ardından Nilüfer Açıkalın kitaplarını imzalayarak hayranlarıyla uzun uzun sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirerek Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e kültüre ve sanata yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Haluk, Çetin, ve, Nilüfer, Açıkalın, Manavgatlılarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı