Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 14:50 Bu haber 1510 kez okundu
 
Her Zaman Her Yerde Kitap Okunur bu ay şelalede
Her Zaman Her Yerde Kitap Okunur Projemiz Ekim ayı etkinliği ‘kitaplarla birlikte çağlayın’ alt başlığıyla Manavgat şelalesinde gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
Her Zaman Her Yerde Kitap Okunur bu ay şelalede

Her Zaman Her Yerde Kitap Okunur Projemiz her ay ilçemizin farklı bir noktasında gerçekleştirilmektedir.  Okulların açıldığı turizmin nispeten hafiflediği bir denem olan  

Ekim ayında ilçemizin en güzel mekanlarından olan Manavgat Büyük şelalede gerçekleştirdik. Etkinliğe Manavgat MEM Parmak İzi Koleji beş ve altıncı sınıf öğrencileri destek verdiler.  MEM Parmak izi koleji öğrencilerinden başka vatandaşlar da ilgi gösterdi. İlçemizin yetiştirdiği şair yazar seyyah Halil YILDIRIM da etkinliğimize katılarak gençlerle sohbet etti, deneyimlerini aktırdı. Şiirlerinden okuyarak gençlerden mutlaka ama mutlaka yazdıklarını kağıda dökmelerini istedi. Bu notlar gün gelir sizin kitabınız olarak karşınıza çıkabilir yeter ki sizler isteyin diyerek gençlere öğütte bulundu.  
Manavgat şelalesinde bir saat boyunca kitap okuyan gençler şelalen büyülü coşkusunu okudukları kitapların büyülü ortamında yakalamak istediler. Çağıl çağıl akan şelalen yanında kitap sayfaları da şelale gibi akıp okundu. Bizlere destek veren kayboldular.  
Bu etkinliğimizde bizlere destek veren vatandaşlarımıza, Manavgat Belediyesine, MEM Parmak izi Kolejine, bizlere mekanını açan Bilal ÖZEN’e sonsuz teşekkürler.  

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Her, Zaman, Her, Yerde, Kitap, Okunur, bu, ay, şelalede,
Yorumlar
Haber Yazılımı