Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 10:43 Bu haber 6041 kez okundu
 
Karataş'tan bayram kutlaması
MAD onursal Başkanı İsmail Karataş milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkânı veren bir Ramazan Bayramını daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.
YAŞAM Haberi
Karataş'tan bayram kutlaması

Tüm dünya ülkelerinin ve Türkiye'mizin, koronavirüs tehlikesiyle mücadele ettiği, ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği zorlu bir sürece denk gelen Ramazan ayı, bize yeni tecrübeler kazandırırken, toplumumuzdaki paylaşma, dayanışma, birlikte hareket etme duygularımızı pekiştirmemize vesile olmuştur.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Manavgat’ta birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Karataş, tüm Turizm çalışanlarının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutladı. Karataş: “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir.
Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.
Bu vesileyle, Tüm Turizm çalışanlarının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Karataş'tan, bayram, kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı