Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 13:45 Bu haber 4687 kez okundu
 
Kılıçdaroğlu, “Başkan Böcek’in durumu iyiye gidiyor”
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Başkan Böcek’in sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini açıkladı. Kılıçdaroğlu hastane ziyaretinin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu, “Başkan Böcek’in durumu iyiye gidiyor”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileriyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, doktorlardan bilgi aldı. Ziyaretin ardından basın mensuplarına kısa bir değerlendirme yapan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Başkan Böcek’in durumunun iyiye gittiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: “Durumunun iyiye gidişi bizim için mutluluk haberi olmuştur. Doktorlarımız ellerinden gelen bütün çabayı gösteriyor. Hastanenin bütün sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ediyoruz. Biz her gün her dakika bilgi alıyoruz. Son durumu öğreniyoruz. Doktorlarımız sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği yönünde bilgi verdi. Son derece mutluyuz.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hastane ziyareti ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediyesi’nde CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer ile toplantı yaparak, belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Büyükşehir Belediyesi’nden ayrılırken kısa bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Belediyemiz bütün ekibiyle beraber başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Kendilerini dinledik. Hepsine huzurunuzda teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Kılıçdaroğlu,, “Başkan, Böcek’in, durumu, iyiye, gidiyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı