Haber Detayı
06 Ağustos 2020 - Perşembe 15:42 Bu haber 4143 kez okundu
 
Kırcami’de yol açma çalışmaları devam ediyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırcami’de imar planı doğrultusunda yapılması planlanan alt yapı çalışmaları için yol açım çalışmaları ve engel teşkil eden yapıların yıkımlarına devam ediyor. Yol güzergâhında kalan iki ev ve bir bahçe duvarının yıkımını gerçekleştiren ekipler, Şehitler Caddesinde yol dolgu çalışmalarını sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
Kırcami’de yol açma çalışmaları devam ediyor

Kırcami’nin 1/5000 ve 1/1000’lik planlarının Büyükşehir Belediye Meclisinde kabul edilmesinin ardından plan notlarını hazırlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırcami’de imar planı doğrultusunda yapılması planlanan yollar için çalışmalarını sürdürüyor. 
 
YOL DOLGU ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yapım İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler Kırcami İmar Planı doğrultusunda ilk olarak 12. Cadde’nin devamı olan 30 metre genişliğinde ve 1150 metre uzunluğunda olan Şehitler Caddesi yolunda çalışma başlattı. Büyükşehir ekipleri yaklaşık 350 metre yol açımı gerçekleştirdi. Yol açım çalışmaları sırasında güzergah içinde kalan iki ev ve bir bahçe duvarının yıkımını gerçekleştiren ekipler, 350 metresi açılan Şehitler Caddesinde yol dolgu çalışmalarına devam ediyor. 
 
30’LUK ŞEHİTLER CADDESİ YOLU AÇILIYOR
Şehitler Caddesi ile başlayan çalışma Aspendos Bulvarı’yla Bülent Ecevit Bulvarı'nı birbirine bağlayan 45 metre genişliğinde, 3 bin 470 metre uzunluğundaki yol ile 30 metre genişliğindeki 2320 metre uzunluğundaki yolların açım çalışması ile devam edecek. 
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Kırcami’de, yol, açma, çalışmaları, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı