Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 16:31 Bu haber 6553 kez okundu
 
Kumköy’e McDonald’s açıldı
Türkiye’de 32 yılı geride bırakan McDonald’s’ın 255’nci restoranı Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Bölgesi’nde hizmete girdi.
YAŞAM Haberi
Kumköy’e McDonald’s açıldı

 

Türkiye’de 32 yılı geride bırakan McDonald’s’ın 255’nci restoranı Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Bölgesi’nde hizmete girdi.

McDonald’s Türkiye yeni restoran açılışları ile Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor. Mc’Donalds Türkiye’nin 255’inci şubesi, Kumköy Turizm Bölgesi’nde açıldı. Restorandın açılışı Mc Donald’s Türkiye Franchising Müdürü Ayça Akkaya, McDonlald’s Türkiye Operasyon Bölge  Müdürü  Can Tüfekçi ve işletmeci Zekai Avcı tarafından gerçekleştirildi.

Kumköy’de açılan restoran McDonald’s Türkiye’nin Antalya’daki 19’uncu şubesi oldu. Kumköy’de bulunan bir alışveriş merkezinde 3 milyon 500 bin lira yatırımla açılan restoran 35 çalışanıyla haftanın 7 günü yaz aylarında 09.00-04.00 kışın ise 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Kumköy’deki restorandın işletmeciliğini 4 yıl önce Amerika’da ‘Dünyanın en iyi işletmecisi’ seçilen Manavgat Side Turizm Otelciler Birliği Derneği (MASTOB) kurucu başkanı olan Zekai Avcı yapıyor.

Her yerde olmaya çalışmak yerine doğru yerde, doğru lokasyonda olmanın önemini vurgulayan McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “McDonald’s herkesin keyifle vakit geçirebileceği bir yer. Bu yüzden ‘McDonald’s’a gel keyfin yerine gelsin’ diyoruz. Bunu sağlamak için restoranlarımızın dekordan sunduğumuz ürünlerin lezzetine, ürün ve servis kalitemizden gıda güvenliğine kadar her şeyi titizlikle sunmak önceliğimiz. Manavgat Kumköy’deki yeni restoranımızla McDonald’s severler aileleriyle bir taraftan keyifli vakit geçirirken bir taraftan da McDonald’s lezzetlerinin tadını çıkaracaklar” dedi. Göktaş, “ Amacımız tüm misafirlerimize restoranlarımızda “McDonald’s gibisi yok” dedirtecek bir deneyim yaşatmak” diye belirtti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kumköy’e, McDonald’s, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı