Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 14:49 Bu haber 3406 kez okundu
 
Lösev Runatolia Maratonu'nda
LÖSEV her maratonda olduğu gibi 16. Runatolia Maratonunda da “Koşar Adım LÖSEV” Takımı koşucuları ile yer alıyor. Sağlığınız ve sevdikleriniz için yola çıkıp, attığınız her adımda binlerce iyiliği koşarak kucaklayacağınız ve finalde LÖSEV Çocuklarının Eğitimine fayda sunacağınız aktivite 7 Mart 2021 de Antalya’da hayata geçiyor.
SPOR Haberi
Lösev Runatolia Maratonu'nda

Yaşıtları okul sıralarında eğitim alıp spor ve sanatla buluşarak, sosyal ve kültürel anlamda gelişirken, lösemili çocuklarımız hastane odalarında kanserle mücadeleye devam ediyor. Tedavi süresince ertelenen eğitimlerini iyileştikten sonra kaldıkları yerden telafi etmeye çabalıyorlar. İşte tam da bu noktada LÖSEV devreye giriyor…


BU SENE DESTEKLER EĞİTİME
Dünyayı saran Covid-19 salgını sebebiyle LÖSEV’e kayıtlı Anadolu’daki tüm öğrencilerimizin uzaktan eğitim için gerekli materyallerinin karşılanması adına koşacaklar. Sizler de bu maratonda LÖSEV için Koşar Adım LÖSEV ile koşacak olan Gönüllü koşucu ve takımlara 15 Mart 2021 Tarihine dek “Koşar Adım LÖSEV“ sayfasından https://www.losev.org.tr/ozelgun/KosarAdim/Index destek verebilir, böylece tüm kanserli hastaları kucaklayarak, bu iyiliğe ortak olabilirsiniz.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Lösev, Runatolia, Maratonu'nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı