Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 18:10 Bu haber 7575 kez okundu
 
MAKDER yardım çalışmalarını sürdürüyor
Manavgat Kültür Derneği (MAKDER); koronavirüs salgını dolayısıyla tüm Türkiye olarak başlatılan yardımlaşma kampanyalarına destek çalışmalarını sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
MAKDER yardım çalışmalarını sürdürüyor

İhtiyaç sahiplerine yardım çalışmalarını ana faaliyet dalı olarak programlayan Manavgat Kültür Derneği, üyelerinden ve gönüllülerden gelen destekleri, koronavirüs salgını dolayısıyla tüm Türkiye olarak başlatılan yardımlaşma kampanyalarına yönlendirdi. 
Manavgat Kültür Derneği ekipleri; dernek üyelerinin ve gönüllülerin nakdi yardımları ile Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı'nın yardım hesabına katkıda bulunurken; gıda paketlerini de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor.
Korona virüs salgını dolayısıyla birçok sektörde kesintiye uğrayan ekonomik hayatın getirdiği sıkıntıların yanında Ramazan ayının gelmesi ile de periyodik yardım çalışmalarını yoğunlaştıran Manavgat Kültür Derneği, çalışmalarına Ramazan ayı içerisinde de devam edecek. Manavgat Kültür Derneği yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Şahin; "Bu süreç zorlu bir süreç ama manevi değeri de yüksek bir süreç. Halkımızın yardımlaşmaya verdiği değerin, koyduğu katkının çok büyük anlam taşıdığı bir süreç. İnşallah devletimizle, milletimizle, hep birlikte atlatacağız bu süreci. Zorluğun ardından kolaylığın, karanlığın ardından aydınlığın gelmediği hiç bir dönem olmamıştır. Türk Milleti olarak kolaylığa, aydınlığa hep birlikte ulaşacağız. Hem salgın döneminde, hem de Ramazan boyunca yardımlarımız kesintisiz devam edecek" dedi.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: MAKDER, yardım, çalışmalarını, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı