Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 09:11 Bu haber 3702 kez okundu
 
Manavgat 2019 yılında Türkiye birincisi
MATSO 2019’da en çok gündeme gelen Ticaret ve Sanayi Odaları ile iş dünyası dernekleri arasında yer aldı.
EKONOMİ Haberi
Manavgat 2019 yılında Türkiye birincisi

2019 yılında en çok gündeme gelen Ticaret Ve Sanayi Odaları sıralamasında Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) üst sıralarda yer aldı. Medya Takip Merkezi, Ajans Press tarafından derlenen ulusal, bölgesel yerel yaklaşık 2 bini aşkın gazete, gazete eki ile dergide yayınlanan haberleri tek tek incelemesi sonrasında sıralama hazırladı.

MANAVGAT, İLÇE ODALARI ARASINDA İLK SIRADA
Sıralamada MATSO, ülke genelindeki ilçe Ticaret ve Sanayi Odaları arasında ilk sırada yer alırken birçok ili geride bıraktı. MATSO, TOBB, MÜSİAD, İTO, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası ve Eskişehir ve Adana Sanayi Odaları gibi Türkiye’nin en büyük Ticaret ve Sanayi Odalarının ardından 1270 haber ile 19. sırada yer aldı.
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, komite başkanları toplantısında yaptığı açıklamada Oda olarak çok sayıda çalışmaya imza attıklarını belirterek, bu çalışmaları komite başkanları, meclis üyeleri ve Oda organları ile birlikte gerçekleştirdiklerini söyledi. Boztaş, “Siz değerli komite başkanlarımıza ve meclis üyesi arkadaşlarımıza çalışmalardaki katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu başarıyı el birliği ile yaptığımız çalışmalar ile gerçekleştirdik. Kurum olarak ülke gündeminde zirvede yer aldık” dedi.
Bir kurumun kendini ifade etmesinde medyanın önemine işaret eden Boztaş, kendilerine yer veren medya mensuplarına da teşekkür etti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Manavgat, 2019, yılında, Türkiye, birincisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı