Haber Detayı
22 Aralık 2019 - Pazar 17:48 Bu haber 4116 kez okundu
 
Manavgat'a
BEY KASAP, 'Doğal Lezzet' sloganı ile Manavgatlıların hizmetine girdi. Geniş ürün çeşitlerini, taze ve günlük olarak Manavgatlılarla buluşturmayı ilke edinerek hizmete giren BEY KASAP, kurumsallığı ve profesyonelliği ile dikkat çekiyor.
GÜNDEM Haberi
Manavgat'a

Bahçelievler Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 22/ D'de hizmete giren Bey Kasap'ın açılış töreni yoğun katılımla gerçekleşti. Açılışa; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Katılamayıp çiçek ve çelenk gönderenler de açılış heyecanına ortak oldular.

Törende Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Sözen; Manavgat'ın tanınmış ailelerinden Tarakçı Ailesinin genç bir ferdinin iş hayatına atılmasından dolayı mutlu olduğunu, gururlandığını dile getirdi. Bey Kasap’ın Manavgat ekonomisine sağlayacağı katkının önemine vurgu yapan Sözen; "Bey Kasap, sektöre yeni bir soluk getirdi. Genç işletmeciye ve ailesine başarılar diliyorum" dedi.
Sözen'den sonra yapılan duanın ardından açılış kurdelesi Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve işletme sahibi aile tarafından birlikte kesildi. Kurdele kesiminden sonra davetliler işletmeyi ziyaret ederek, sergilenen ürünleri incelediler. Açılış gününe özel indirimden yararlanmak isteyen davetliler alışveriş imkanı da buldular.
Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunu, ekonomist olan Onur Tarakçı, mezuniyet sonrası 7,5 yıl yöneticilik kadrosunda çalıştığı CK Akdeniz Perakente Satış A.Ş.'de edindiği tecrübeyi, et ve et ürünleri sektörüne taşımayı hedefliyor.

Bey Kasap; kurumsallığın adresi, işinde uzman profesyonel kadrosu, hijyen anlayışı ile sektörde yerini alırken işletme sahibi Onur Tarakçı; "Kendi üretimimiz olan köfte, sucuk, kuzu tandır (siparişe göre pişirilme), kuzu pirzola, dana antrikot, dana biftek, kıyma, kuşbaşı, sakatat çeşitleri; hafta sonu için spesiyal Adana, soslu tavuk, kanat, incik, kelebek, göğüs gibi ürünlerimizle; özellikle kendi kavurmamız olan soğuk kavurma, tavuk çeşitleri ile misafirlerimizi bekliyoruz. Sipariş üzerine günlük taze süt, köy tavuğu ve köy yumurtası ve paket servis hizmeti ile de Manavgatlıların hizmetindeyiz. İşletmemizde hem toptan hem de perakende müşterilerimize yönelik satış yapmaktayız. Ayrıca usulüne uygun adaklık ve kurbanlık bulunduğu gibi, müşterilerimizin kesimlerini de yerinde yapıyoruz" dedi.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat'a, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı