Haber Detayı
06 Haziran 2019 - Perşembe 16:16 Bu haber 2246 kez okundu
 
Manavgat bayramlaştı
Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen resmi bayramlaşmanın yanında siyasi partiler de ilçe merkezlerinde program düzenleyerek Ramazan Bayramını kutladılar.
GÜNDEM Haberi
Manavgat bayramlaştı


Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen resmi bayramlaşmanın yanında siyasi partiler de ilçe merkezlerinde program düzenleyerek Ramazan Bayramını kutladılar.

Ramazan Bayramının ilk gününde Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Halkla bayramlaşma Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

Saat 10:30'da başlayan programa Kamu Kurum ve Kuruluşlarının müdür ve temsilcilerinin yanısıra meslek odaları ile sivil toplum yönetici ve temsilcileri de katıldı.

Manavgat Kaymakamı  Dr. Mustafa Yiğit'in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmaya Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MHP Eski Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, Denizli Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol, daire müdürleri, siyasi partilerin ilçe yönetici ve temsilcileri ile sivil toplum örgütü yönetici ve temsilcileri de katıldı.

Atatürk Kültür Merkezindeki bayramlaşmanın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edilerek personelin bayramları kutlandı.

Program bitiminde şehit yakınları ziyaret edilerek Ramazan Bayramları kutlandı.

PARTİLERDE BAYRAMLAŞMA

Manavgat'taki siyasi partiler de ilçe merkezlerinde düzenledikleri programlarla bayramı kutladılar. CHP, AK PARTİ ve MHP ilçe merkezlerinde düzenlenen bayramlaşmalara bazı milletvekillleri, ilçe teşkilatları yöneticileri ve partililer katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Manavgat, bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı