Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 16:06 Bu haber 4426 kez okundu
 
Manavgat Belediyesi'nden Uzunkale ve Tilkiler'e park
Manavgat Belediyesi, “Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında Uzunkale ve Tilkiler Mahallelerinde modern birer park yapımına başladı.
YAŞAM Haberi
Manavgat Belediyesi'nden Uzunkale ve Tilkiler'e park

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarda, Uzunkale Mahallesi’ndeki parkta yürüyüş yolları, 2 adet kamelya, oyun grupları ve spor aletleri ve çöp kovaları projeye dahil edilerek bölge sakinlerinin hizmetine sunuldu. Tilkiler Mahallesi’nde yapımına devam edilen 500 m2’lik park alanında ise piknik masaları, oyun grupları ve spor aletleri yer alacak. Mahallelerinde çocukların kullanacağı bir park yapılmasına memnun olan 
Vatandaşlar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Mahalle halkı, Başkan Sözen’e çalışmalarında başarılar da diledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çocuklardan gelen istekleri geri çevirmemeye özen gösterdiklerini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “ Manavgat Belediyemiz, kentimizde yaşayan bütün çocuklarımızın istek ve ihtiyaçlarını belirlenen plan dahilinde yapmaya devam ediyor. Uzunkale ve Tilkiler mahallelerimize yaptırdığımız modern parklarımız hayırlı olsun. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu arttırmak için çalışmalarımız aynı doğrultuda hız kesmeden devam edecektir” dedi.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Manavgat, Belediyesi'nden, Uzunkale, ve, Tilkiler'e, park,
Yorumlar
Haber Yazılımı