Haber Detayı
18 Ekim 2020 - Pazar 23:00 Bu haber 8767 kez okundu
 
Manavgat İHH'dan Azerbaycan'a destek konvoyu
Manavgat İHH Temsilciliği; Azerbaycan'ın haklı davasına destek vermek amacıyla, 20 Ekim Salı günü saat 20.30'da Manavgat Külliye Camii önünde yapılacak olan basın açıklaması sonrasında araç konvoyu düzenliyor.
GÜNDEM Haberi
Manavgat İHH'dan Azerbaycan'a destek konvoyu

Ermenistan'ın Azerbaycan'daki sivil yerleşim yerlerine saldırması sonucunda Azerbaycan'ın başlattığı haklı mücadelesine destek vermek amacıyla Manavgat'ta bir farkındalık oluşturmak ve duyarlılığı ortaya koymak için araç konvoyu düzenleyecek olan Manavgat İHH Temsilciliği, tüm Manavgatlıları konvoya katılmaya davet etti.

 

 

Manavgat İHH Temsilcisi Furkan Sarıkaya konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Ermenistan'ın Azerbaycan'daki sivil yerleşim yerlerine saldırması sonucunda Azerbaycan'ın başlattığı haklı mücadelesine gönülden destek veriyoruz. Saldırılara karşı verilen mücadeleler 30 yıldır beklediğimiz müjdenin de mücadelesi. Ermeni işgali altındaki her bir toprağın geri alınması, azad edilmesi bizler için çok kıymetli. Haksız olarak Azerbaycan topraklarını, Karabağı işgal eden, saldıran, anlaşmalara uymayan Ermenistan'a gereken cevabın verilmesi bizleri gururlandırıyor. Zaman Azerbaycanın yanında olma zamanı. Allah izin verirse 20 Ekim Salı günü saat 20.30'da Manavgat Külliye Camii'nde yapılacak olan basın açıklaması ve araç konvoyumuza desteklerinizi bekliyoruz" dedi.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Manavgat, İHH'dan, Azerbaycan'a, destek, konvoyu,
Yorumlar
Haber Yazılımı